skip to Main Content

Data yedekleme için online yedekleme alanı

Bilgisayarlara bulaşan virüsler, işletmelerin önemli dökümanları için büyük bir risk oluşturmaktadır. Bu riski en aza indirmenin yöntemlerinden biri de bilgisayarlarınızda bulunan önemli dökümanları yedeklemektir. Yedekleme bütün işletmelerin kolaylıkla yapabileceği hayat kurtarıcı bir iştir. Bu yedeklemeyi bilgisayarınızdan harici bir diski yapabileceğiniz gibi internet aracılığıyla online disk alanlarına da yedekleme yapabilirsiniz. Ayrıca ücretli/ücretsiz online yedekleme yazılımlarıyla da bir defa ayarladıktan sonra otomatik olarak belgelerinizin yedeklenmesini sağlamış olursunuz.

2000’li yılların başından bugüne alan adı, sunucu ve hosting hizmetleri sunan Aso, belgelerinizin online otomatik olarak yedeklenmesi için uygun fiyatlı disk alanları sunmaktadır. Bilgisayar arızaları, fidye virüsleri (belgelerinizi şifreleyen virüsler), yanlışlıkla silinen belgeler ve klasörler nedeniyle kayıp olan belgelerinizi geri kazanmak için bu yedekleme alanı imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bilgisayarınıza kuracağımız bir yazılımla, belgelerinizi, dökümanlarınızı, muhasebe datalarınızı periyodik olarak her gün yedekleyebilirsiniz.

Ayrıca sistem versiyon tutarak yedekleme yapacağı için bir yedeği bir diğer yedeğin üzerine yazmayacak ve istediğiniz tarihe geri dönme şansınız olacaktır.

En küçük kapasite 100 GB olup, bu bütün belgelerinizi uzun yıllar saklarsınız. Ayrıca bu kapasiteyi ihtiyacınız halinde artırabilirsiniz. FTP, sFTP webDAV gibi protokolleri destekler. Windows, Mac OS, linux desteği de mevcuttur.

Bilgi için 0212 2223801 nolu telefonumuzdan bizi arayınız veya fiyatları görmek ve satın almak için buraya tıklayınız.

Back To Top